قسمت دوم : لاکوست

قسمت دوم : لاکوست

لاکوست ، این برند فرانسوی در سال ۱۹۳۳ در کشور فرانسه و توسط رنه لاگوست و آندره جیلیر تاسیس شد. نقش این شرکت در ابتدای فعالیت خود با عرضه صرفاً پوشاک به جهان معرفی شد و بعدها لاکوست توانست کالاهای لوکس ، کفش ، ساعت و سایر اکسسوری ها رابه مشتریان خود عرضه کند. این شرکت از ابتدا با نشان کروکودیل سبز که طرح لوگوی آن است شناخته شد.

لاکوست در سال ۱۹۷۰ در کشور آمریکا به اوج محبوبیت خود رسید و در این سال بود که توانست در کنار پوشاک محصولات دیگری را نیز تولید کند . کشور فرانسه از ابتدا و با تفکری که در ذهن همگان است با ادکلن و عطر شناخته می شود. جالب است بدانید اروپاییان قدیم حدود ۲۰۰ سال پیش حمامی نداشتند و برای اینکه حس بوی بد را از بدن خود دور کنند شروع به تولید ادکلن کردند و مهد تولید ادکلن نیز فرانسه لقب گرفت .

اما لاگوست توانست با تولید محصولاتی با کیفیت بار دیگر کشور فرانسه را به عنوان تولید کننده و صاحب سبک در عرصه پوشاک به جهان معرفی کنند.در مورد  آرم کروکودیل سبز باید بدانید که این نشان از نام مستعار بنیانگذار شرکت ، رنه لاکوستگرفته شده است و بنیان گذار این محصول اعتقاد دارد محصولات خود سرسختی زیادی دارد .

دفتر مرکزی لاکوست در شهر تروا ، فرانسه می باشد. از موارد جالب از بنیانگذار این شرکت این است که در سال ۱۹۶۳ پسر بنیانگذار به عنوان مدیریت لاکوست منصوب شد و توانست با خلاقیت و ایده های جدید محصولات لاگوست را با طرح های جدید و خلاقیت بیشتر عرضه کند. شرکت تایگر در برهه ای از زمان جزو شرکت هایی بود که رقیب سرسختی برای لاکوست محسوب می شد و جالب این است تایگر محصولات لاکوست را با لوگوی ببر به مشتریان عرضه می‌کرد که این کار باعث شد مدیران لاکوست به این فکر می افتند که محصولات خود را متمایز از شرکت هایی که وظیفه آنها کپی کردن محصولات مرجع می باشد عرضه کنند . در سال ۱۹۹۳ امتیاز فروش محصولات این شرکت آمریکا اعطا شد .

اولین ادکلن های شرکت  در سال ۲۰۰۵ میلادی تولید شد و ادکلن مردانه اولین محصول بود که در شاخه ادکلن به مشتریان عرضه شد . لاکوست همیشه در ادکلن های خود سعی کرد که از رایحه های نشاط آور استفاده کند که این قضیه برای آقایان و خانم ها که اغلب جوان بودند طرفداران زیادی پیدا کرد . بنیانگذار شرکت لاگوست همواره محصول ادکلن خود را به عنوان گوهر لاگوست می‌داند و همیشه شاهد ادکلن های بسیار با کیفیت از این شرکت بوده ایم.

اما جالب است بدانید یشرت هاییقه دار لاکوست همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته که در سال ۲۰۰۷ لاگوست فروش الکترونیکی خودرو با پولوشرت های خود در آمریکا آغاز کرد. تیشرت آستین کوتاه مردانه از محصولاتی بود که همواره استقبال طرفداران لاکوست قرار می گرفت .این شرکت با این محصول اسپانسر بسیاری از مسابقات ورزشی بوده و هست که از آن می توان به مسابقات مختلف تنیس اشاره کرد

لاگوس در صنعت  ساعت و اکسسوری زیاد حرفی برای گفتن نداشته و انتظار می‌رود این شرکت که توانسته همواره پوشاک خوب و با کیفیت و همچنین سرسخت بمانند کروکودیل سبز تولید کرده است در این شاخه ها نیز موفق شود.

شاید شما هم در استایل و پوشاکی که استفاده میکنید لاکوست جایگاه خوبی داشته باشد و شما از محصولات این شرکت لذت برده باشید .

نظر خود را در مورد لاکوست بگویید و حس خود را از استفاده کردن از محصولات لاگوست !

نظرات بازدیدکنندگان