راهنمای انتخاب اکسسوار مردانه

راهنمای انتخاب اکسسوار مردانه

در چند دهه اخیر بیشتر از زمان گذشته استفاده از جواهرات در میان آقایان مرسوم گردیده است. برای اینکه دچار انتخاب اشتباه نشویم ما در این مقاله در نظر داریم تا بهترین کمک را برای شما انجام دهیم.

راهنمای استفاده جواهرات برای آقایان

تیم لوزی با بررسی زیاد متوجه شده است که آقایان در پوشش و استفاده از اکسسوار به دسته تقسیم میشوند که گروهی افرادی هستند که بسیار ساعت و انگشتر و جواهرات ساده استفاده میکنند و برخی خلاف گروه اول هر چقدر بر روی مچ دست و انگشتانشان جا باشد از انگشتر و دستند استفاده می کنند. در این پست شش مورد اساسی جهت پوشیدن جواهرات و اکسسوری ها را خواهیم گفت تا شما در انتخاب جواهرات مردانه هوشمندانه تر عمل کنید.

انتخابی داشته باشید که اعتماد به نفس شما را بالا ببرد

به عنوان یک فرد خوش استایل و خوش پوش علاوه بر پوشیدن لباس زیبا , مسلما پوشیدن جواهرات و اکسسوری خاص و زیبا اعتماد به نفس دو چندانی به شما خواهد داد. برخی افراد از انتخاب و پوشیدن اکسسوار ترس دارند و نمیتوانند انتخاب مناسبی بکنند . پس شما لازم نیست به یکباره انتخاب زیادی از اکسسوار داشته باشید. شما ابتدا از خرید انگشتر و دستبندهای ساده آغاز کنید و انتخاب شما به گونه ای باشد که با ویژگی فردی شما همخوانی داشته باشد. 

با توجه به موقعیت از اکسسوار مردانه استفاده کنید

شما باید برای حضور در مراسم های مختلف از نوع مختلفی از اکسسوار را استفاده کنید. بطور مثال انتخاب اکسسوار ( ساعت و انگشتر نگین دار ) که باعث جلب توجه دیگران میشود برای مراسم سوگواری انتخاب مناسبی نمی باشد , چون با درخشش باعث جلب توجه دیگران به خود می شود. همچنین شما نیمی تواند در محیط کار خود بدلیل قوانین خاص خود از هرگونه اکسسوار استفاده کنید , پس باید از چیزهای ساده مانند ساعتهای کلاسیک استفاده بفرمایید.

تعادل در جواهرات و زیورآلات آقایان

جواهرات شما آخرین چیزی هست که میپوشید و اولین چیزی هست که دیده می شود. پس نگاه اول به خود را بهم نزنید و انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. شما در نظر داشته باشید که لباس شما و اکسسوار شما دارای هماهنگی با هم باشد. اکسسوار شما باید تکمیل کننده شما باشد نه به طوری باشد که بطور اضافی به نظر برسد. 

تناسب رنگی اکسسوار و پوست شما

رنگ هر شخص با یک فلز خاص دارای هماهنگی بوده و دارای جلوه بیشتری می باشد. پس برای اتشخیص درست رنگ پوست خود آنرا در زیر آفتاب مشاهده کنید :

آبی : رنگ پوست سرد

رگه های سبز : رنگ پوست گرم

آبی , سبزو بنفش : تمامی رنگهای پوست

طلای سفید و پلاتین و نقره : رنگ پوست سرد

طلای زرد و رزگلد و برنج : رنگ پوست گرم

استایل و فیزیک بدن

این بخش را بسیار جدی بگیرید تا بهترین انتخاب اکسسوار را با استایل خود داشته باشید. برای افراد بزرگ جثه استفاده از اکسسوار ریز و برای افراد با جثه کوچک انتخاب اکسسوار بزرگ به هبچ عنوان پیشنهاد نمی شود. اگر جثه شما ریز هست انتخاب یک ساعت با قطر سی سانتی متر انتخاب بسیار مناسبی برای مچ دست شما نمی باشد. پس به ظرافت خود و انتخاب ساعت خود دقت کنید.

شما میتوانید با مراجعه به بخش اکسسوار لوزی بهترین انتخاب با بهترین قیمت ممکن را داشته باشید.

نظرات بازدیدکنندگان