نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب

نکاتی برای خرید شلوار جین مناسب

جنس شلوار جین

بهترین جنس برای شلوارهای جین DENIM جنسی است که هیچ گونه قابلیت کشش ( کشدار بودن ) نداشته باشد و دارای وزن بالا و وزن خیلی کم نباشد و در بدن شما کاملا خوب و مناسب بنشیند. حواستان باشد جین پس از گذشت زمان دچار افزایش وزن می شود پس دقت کنید که این شلوار تاریخ مصرف گذشته نباشد و راه حل آن این هست که آستر داخلی آنرا نگاه کنید و اگر رنگ درز آن قرمز نبود به راحتی خرید کنید. جین های تنگ و کشی دارای مقاومت کمتری بوده پس انتخاب آنها را بر عهده خودتان میگزاریم و تضمینی بر جنس خوب آنها نمیکنیم.

فاق شلوار جین

امروزه مردان بدنبال فاق های بلندتر بدلیل راحتی بیشتر این مدل هستند چون این شلوارها هم در بخش کمر راحتتر بوده و از طرفی برای داخل زدن پیراهن شان در شلوار راحت تر هست.

طول شلوار جین

طول مناسب یک شلوار جین دقیقا بالای کفش شما ( قوزک پا ) می باشد. تا زدن و یا کوتاه کردن شلوار جین کاملا سلیقه ای بوده که شما میتوانید پس از خرید شلوار جین خود این کار را انجام دهید.

دمپا شلوار جین

این بخش با مد روز بسیار در حال تغییر بوده و میبینیم که برخی از افراد از دمپای ساده و راسته و برخی دمپای فیت و یا تا خورده و برخی دمپای گشاد استفاده می کنند لی دمپای استاندارد برای شلوار جین دمپایی هست که حین ایستادن به راحتی پا از پاچه شلوار جدا شود. عرض پاچه شلوار جین و پارچه ای باید یکسان باشد.

سنگ شور شلوار جین

زاپ و یا سنگ شور شلوار های جین نیز بخشی سلیقه ای بوده که این امر بسیار مدتی و گذرا بوده که پیشنهاد تیم لوزی به شما شلوار های ساده جین می باشد که بتوانید سالها از این مدل استفاده بفرمایید.

رنگ شلوار جین

شلوارهای جین با رنگ روشن مناسب فصل های گرم و شلوارهای جین با رنگ تیره مناسب فصل های سرد می باشند.

جهت مشاهده شلوارهای جین با بهترین کیفیت و قیمت ممکن به بخش شلوارها  از دسته بندی مراجعه کنید.

نظرات بازدیدکنندگان