خرید عید نوروز و شیک پوشی با کمترین هزینه

خرید عید نوروز و شیک پوشی با کمترین هزینه

چگونه خرید عید خوب و مناسبی داشته باشیم ؟

با نزدیک شدن به فصل بهار و کمی گرم شدن هوا اکثرا افراد کم کم لباس های زمستانی خود را کنار می گزارند و به سراغ لباس های خنک تر می روند. اگر شما هم امسال قصد خرید هوشمندانه دارید و میخواهید که خریدی مطمئن و با کمترین هزینه را تجربه کنید به نکات زیر توجه کنید.

اصل شماره یک :

اولین قدم و بهترین گزینه این هست که نگاهی به کمدخود بیاندازید , همه ی ما تعداد زیادی لباس داریم که در یکروز بهترین انتخاب برای ما بوده و حالا در کمد ما در حال خاک خوردن هست. سراغ این لباسها بروید , شاید حس و حال خرید لذت بخش خرید همان لحظه محصول را به شما بدهد.

اصل شماره دو :

یک بودجه مالی برای خود تعیین کنید و طبق آن سراغ خرید بروید , این موضوع باعث می شود تا شما از خرید های غیرضروری امتنا کنید.

اصل شماره سه :

از خرید مورد احتیاج خود لیست تهیه کنید و سپس سرغ خرید بروید.

اصل شماره چهار :

خرید خود را چندین بار بررسی کنید و از همخوانی ترکیب رنگی سایز و... مطمئن شئید تا دوباره احتیاج به سایز کردن و یا حتی خرید اضافی جهت جایگزینی برای خرید اشتباه خود پیدا نکنید

اصل شماره پنج :

تخفیف ویژه فروشگاه ها را به هیچ عنوان از دست ندهید , شما میتوانید در این حراج ها بهترین انتخابها با کمترین هزینه ها را خریداری کنید.

اصل شماره شش :

اگر لباسی در کمد دارید و از نپوشیدن آن مطمئن هستید آنرا در اپلیکیشن هایی که هستند برای فروش بگزارید ( حتی با قیمت بسیار کم... )

اصل شماره هفتم :

خرید عمده لباسها , برخی لباسها و اقلام مانند جوراب و لباس زیر و تی شرت ها جزو مواردی هستند که پرمصرف هستند پس این کالاها را به صورت عمده خریداری کنید.

اصل شماره هشتم :

اصلا الزامی وجود ندارد شما در هر مراسم و بازدید یک لباس بر تن کنید !

اصل شماره نهم :

تا آنجایی که میتوانید خرید خود را به تنهایی انجام دهید و فقط نظرخواهی کوتاهی از دوستان خود بکنید , خرید با نظر دوستان و خانواده نظر قطعی شما نیست پس ممکن هست این خرید برای شما لذت بخش نباشد.

لوزی از امروز تا شب عید با ارائه روزانه بیش از 5 کالا و تخفیف های استثنایی در کنار شما عزیزان خواهد بود.

سالی خوبی را برای شما آرزومندیم

نظرات بازدیدکنندگان