استودیو محرمانه آدیداس در نیویورک

استودیو محرمانه آدیداس در نیویورک

adidas-BROOKLYN-CREATOR-FARM.jpg

کار این افراد در این استودیو چیست ؟

به گفته مارک دولچه , مدیر خلاقیت و نوآوری آدیداس وظیفه آنها خلق فرهنگ است. این استدو دارای دو بخش اصلی می باشد : بخش طراحان و بخش آزمایشگاه

آزمایشگاه آدیداس مجهز به پیشرفته ترین متدها و وسایل های روز دنیا می باشد از جمله پرینترهای سه بعدی و دستگاه های لیبل زنی خاص تا آخرین مدل های دستگاه دوخت.

کشف استعدادها در استودیو بروکلین

در این استودیو طراحان دارای میزهای مشخص نیستند و هرکس هرکجا که دوست دارد میتواند فعالیت داشته باشد  , این ایده باعث شده تا طراحان با آزادی بیشتری با هم در تعامل و ارتباط باشند. در این مجموعه برخی طراح نیز وجود دارند تا دوره های آموزشی تکمیلی خود را کامل کنند و پس از گذرندان این دوره ها به استدیو اصلی خود در آمان بازگردند تا از تجربیات و چیزهایی که بهره گرفته اند استفاده کنند.

تیم طراحی آدیداس اعتقاد دارد که این استدیو نیست بلکه مزرعه هست , در این استودیو به دنبال حس زمینی و زندگی هستند و معتقد هستند که باید دستهایتان کثیف شود تا آموزش ببینید. طراحان آدیداس در این مزرعه استعداد کشت می کنند.

اهداف مزرعه آدیداس

سوال اصلی این است که آنها برای سال 2020 چه چیزی طراحی کنند؟ علاوه بر این که آدیداس روی سودآوری و فروش تمرکز بسیار بالایی دارد ولی بیشتر هدف اون بر روی ارائه محصولات خاص بوده و این موضوع باعث می شود که عجله ای برای ارائه سریع محصولات به بازار نداشته باشد.

آنها بدنبال خلق اثری هستند که مصرف کننده ها بتوانند با آن رابطه حسی برقرار کنند. این طراحان معتقد هستند که مردم فقط نمیخواهند که یک کفش خریداری کنند ! آنها بدنبال اثری هنری و راحت هستند تا بتوانند روزهای زندگی خود را با آن سپری کنند. آنها این گونه ایده های جدید را کشف میکنند. آنها کفش ها و لباس ها را بر اساس سبک زندگی مردم طراحی میکنند.

نظرات بازدیدکنندگان