وسایل لازم که قبل سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

وسایل لازم که قبل سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

وسایلتان را اولویت بندی کنید

برای سفر همیشه وسایلتان را بر اساس بیشترین نیاز و ضرورت انتخاب کنید. مهمترین و ضروری ترین وسیله شما برای سفر به شهرهای ساحلی لوسیون ضد آفتاب برای بدن و ضورت شما می باشد. همگی ما درباره مضرات آفتاب و ضرورت محافظت پوست در برابر آفتاب اطلاع دارند. برای محافظت پوست خود در برابر اشعه آفتاب یک لوسیون خوب با SPF مناسب انتخاب بفرمایید و در چمدان خود به همراه داشته باشد.

مراقبت از چشمهایتان فراموش نکنید

کلاه نقابدار گزینه ای مناسب برای جلوگیری از آسیب آفتاب به چشم های شما می باشد ولی همانطور که اشعه خورشید برای پوست شما مضر هست برای چشم های شما نیز مضر می باشد. این اشعه علاوه بر آسیب به پوست نازک دور چشم باعث آسیب به خود چشم نیز می شود , پس انتخاب یک عینک آفتابی با یو وی مناسب انتخاب بسیار ضروری می باشد. 

حوله را فراموش نکنید !

یکی از ضروری ترین و شخص ترین وسایل برای سفر به مناطق ساحلی حوله استخری شما می باشد. حوله شما باید دارای باعاد مناسبی باشد : نه خیلی کوچک باشد و نه خیلی بزرگ ! یکی از مهمترین گزینه ها برای انتخاب حوله آبگیربودن آن می باشد که هرچه درصد پنبه یک حوله بیشتر باشد آن حوله آبگیرتر خواهد بود , پس از انتخاب حوله هایی با درصد پلی استر بالا دوری کنید. این را فراموش نکنید که حوله یکی از وسایل مهم شما می باشد که باید با مایو و سایر وسایل شما دارای هارمونی رنگی هماهنگی باشد.

کیف حمل وسایل

همیشه با خود یک کیف دستی راحت و کوچک به همراه داشته باشید تا وسایل ضروری خود را یکجا داخل کیف قرار دهید تا از گم شدن وسایل شما جلوگیری شود.

لوسیون بعد از حمام

حمام آفتاب و تیره شدن پوست یکی از مرسوم ترین و لذت بخش ترین بخش های سفر به شهر های ساحلی می باشد. شما پس از حمام آفتاب باید پوست خود را شستشو دهید برای اینکه شوری آب دریا و آفتاب مستقیم باعث خشکی شدید پوست می شود. پس از حمام آفتاب و خشک کردن پوست خود از یک کرم مرطوب کننده بسیار قوی استفاده بفرمایید تا رطوبت از دست رفته بر اثر اشعه خورشید را به پوست شما بازگرداند.

مراقبت از پا

صندل و یا یک دمپایی راحت یکی دیگر از وسایل ضروری شما برای سفر می باشد. این نکته را در نظر بگیرید که انتخاب کفش و یا صندل روشن گزینه مناسبی برای شما خواهد بود بدلیل اینکه آفتاب را به خود جذب نکند تا از گرمای بیش از حد در ناحیه پا برای شما جلوگیری کند.

یک ست ورزشی مناسب و راحت

حال و هوای سفر و هوای دلپذیر شب های کنار ساحل بهترین انتخاب برای ورزش و پیاده روی می باشد. پس به همراه داشتن یک کفش ورزشی مناسب و ست ورزشی انتخاب بسسیار سنجیده برای شب های کنار دریا می باشد.

نظرات بازدیدکنندگان