تغییر و تحولات کفش های کتانی در سال 2019

تغییر و تحولات کفش های کتانی در سال 2019

کفش های کتانی اکثر برندها در سال 2019 دچار تغییرات اساسی شده اند و بر خلاف سال های گذشته شاهد هستیم که این کفش های کتانی چه مدل های زنانه و چه مدل های مردانه دستخوش تغییراتی شده اند که به بررسی آنها می پردازیم.

ابعاد :

کفش های کتانی زنانه و مردانه در سال 2019 دارای ابعاد بزرگ و زیره های پهن تر با لژهای دارای ارتفاع بیشتری شده اند. هدف برندها برای تولید این کفش ها راحتی بیشتر و وارد آمدن فشار وزن شما و پخش وزن به سطوح زمین می باشد که باعث جلوگیری از ایجاد خستگی و کمر دردهای مزمن میشود.

رنگبندی :

بر خلاف سال های گذشته امسال شاهد بودیم که برندها کفش هایی با رنگهای بسیار شاد و حتی رنگ های رنگین کمانی وارد بازار کرده اند تا از رنگهای روتین کمی فاصله بگیرند و رنگها بصورتی شده اند که هم آقایان و هم خانمها بدون در نظر گرفتن جنسیت می توانند از این محصولات استفاده کنند.

نوع پوشیدن :

در سال های اخیر اکثر مدلهای کفش های کتانی بدون بند شده اند و یا بندها جنبه تزیینی دارند. این بدین دلیل می باشد که بدلیل مشغله روزانه بسیار بالای مردم و احتیاج آنها به سریع پوشیدن و سریع در آوردن کفش ها ( جلوگیری از اتلاف وقت ) وقت کمتری را سرف بستن بند کفش خود بکنند.

نظرات بازدیدکنندگان