ارسال رایگان !
نحوه ارسال و پرداخت - لوزی

ساعات ارسال سفارش

تمامی سفارش هایی که قبل از ساعت 12 شب ثبت گردند فردای روز پس از سفارش ارسال و بسته برای تهرانی ها 1-2 روز کاری و برای شهرستانی ها بسته به مسافت در بازه زمانی 3-5 روز کاری تحویل خواهند گردید.

بسته بندی محصولات

تمامی محصولات در بسته بندی استاندارد و بسیار مقاوم بسته بندی شده تا بدون کوچکترین آسیبی به دست مشتریان تحویل گردد.

در صورتیکه منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پستی هستید , می توانید مرسوله خود را از طریق سامانه شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

سامانه ی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

 

نحوه پرداخت : 

1.پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی

تمامی مشتریان لوزی میتوانند در هنگام خرید خود با استفاده از درگاه های زرین پال و سامان هزینه سفارش خود را بصورت امن و آسان پرداخت کنند و قادر به دریافت کد رهگیری و سایر اطلاعات از طریق لوزی و بانک مربوطه می باشند.

قابل توجه است که پرداخت های اینترنتی برای پردازش و ارسال نسبت به سایر پرداخت ها در اولویت بوده و با سرعت بالاتری تحویل خواهند شد.

2.پرداخت در محل و پس ار تحویل کالا

آن دسته مشتریانی که برای اطمینان بیشتر خود ملزوم بر این هستند که ابتدا کالا را دریافت و سپس هزینه را پرداخت کنند لوزی این امکان را برای آنان فراهم آورده تا بتوانند هزینه کالا را در سراسر کشور ( بدون محدودیت شهری ) درب منزل و پس از  تحویل کالا پرداخت نمایند.

شرکت لوزی پس از سال ها تجربه در حوزه فروش کفش مردانه و کفش زنانه امروز با حضوری گسترده تر توانسته تا محصولات دیگری همچون بوت و نیم بوت مردانه و بوت و نیم بوت زنانه  را به مشتریان خود ارائه کند. هدف اصلی لوزی در این سال ها ارائه بهترین کفش ورزشی زنانه و مردانه در کنار قیمت بسیار مناسب است. همین امر باعث شده است گروه لوزی با حضور گرم مشتریانش هر روز بزرگتر شود و امروز به عنوان یکی از عرضه کنندگان کفش اسپرت در ایران مطرح شود. در کنار ارائه انواع کفش ها، فروشگاه اینترنتی لوزی اقدام به عرضه و فروش محصولات دیگر مد و استایل کرده است تا بیش از پیش رضایت مشتریان را فراهم کند.