با افتخار خدمت شما همراهان همیشگی لوزی به اطلاع میرسانیم که هم اکنون واحد فروش عمده و همچنین اعطای نمایندگی راه اندازی و آماده خدمت میباشد.

لوزی میتواند به دو روش افتخار همکاری و همراهی با شما عزیزان را داشته باشد : 

پلن اول : 

شما میتوانید محصولات موجود در سایت به علاوه محصولات متنوع دیگر را در کانال تلگرامی ما مشاهده فرمایید و  با قیمتی رقابتی و حتی پایین تر از قیمت بازار خریداری کرده و با نام تجاری خود در فروشگاه خود و یا فضای مجازی اقدام به فروش فرمایید. 

مزایا این روش : 

  1. تهیه کالای منتخب و تایید شده از لحاظ کیفیت در میان تمامی اجناس موجود در بازار
  2. دسترسی به جدیدترین کالکشن کفش و پوشاک که با  صرف زمان بسیار  ٍ سختگیری و دقت بسیار بالای مسئول خرید مجموعه لوزی تهیه شده است .
  3. ارائه رایگان عکس محصولات که در استدیو لوزی تهیه میشوند و همان طور که مشاهده میکنید عکس ها در حرفه ترین حالت ممکن تهیه میشود و این  مورد یکی از امتیازات بسیار ویژه این پلان می باشد
  4. قیمت کاملا رقابتی محصولات ، با توجه به این که لوزی تمام محصولات خود را مستقیم از تولیدی های پوشاک و کیف و کفش داخلی تهیه میکند . میتواند قیمت کالا ها را به طرز قابل توجهی پایین تر از محصولات مشابه موجود در بازار تقدیم شما عزیزان کند. 

پلن دوم : 

در پلن دوم شما می توانید مستقیما نماینده لوزی در شهر و استان خود باشید . در این روش به شما کمک میکنیم به راحتی هر چه تمام بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. تمامی مراحل کار از طراحی وب سایت ، تهیه اجناس ، عکاسی محصولات ،تبلیغات و ... به عهده لوزی خواهد بود شما فقط باید کسب و کار خود را مدیریت کنید .

مزایا این  روش :

  • استفاده از نام تجاری لوزی برای کسب و کارتان : شما با انتخاب این روش از همکاری با ما به عنوان نماینده ما در شهر خود معرفی میشود.
  • سهولت در راه اندازی کسب و کار : در این روش شما فقط کسب و کار خودتان رو مدیریت میکنید از صفر تا صد کار به عهده لوزی می باشد.
  • هزینه نسبتا پایین و بهره وری بالا : با توجه به استفاده از نام تجاری لوزی ، کالاهای ویژه ، طراحی سایت ، عکاسی محصولات و تبلیغ کسب و کار شما نسبت به افراد دیگر هرینه کمتری پرداخت میکنید و فروش بالاتری رو تجربه خواهید کرد.
  • تبلیغات سایت و فروشگاه شما در سایت و پیچ لوزی : لوزی با وب سایتی که دارای روزانه بیش از دوهزار بازدید کنند و صفحه اینستاگرام با بیش از 250 هزار عضو ،سایت و آدرس فروشگاه شما را هر هفته در وب سایت و پیچ خود نمایش میدهد و تبلیغ کسب و کار شما را به عهده میگیرد.
  • حق انتخاب در میان مدترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار : مجموعه کالا ها در لوزی از با کیفیت ترین و مدترین محصول موجود در بازار انتخاب شده است.
  • طراحی وب سایت و پیچ اختصاصی برای کسب و کار شما  : ما یک وب سایت فروشگاهی کامل و یک صفحه اینستاگرام با پوستر های طراحی شده در اختیار شما قرار میدهیم.

در مجموع توصیه ما برای فروشگاه های فعال در زمینه مد و پوشاک استفاده از پلن شماره یک می باشد 

و دوستان عزیزی که قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارند که میخواهند از ابتدا سوددهی داشته و هزینه های اولیه راه اندازی یک کسب و کار رو هم نداشته باشند پنل دوم را پیشنهاد میکنیم.

♦⁩جهت مشاوره و اعطای نمایندگی  و خرید عمده با آیدی و شماره های زیر در تماس باشید.


 ☎ 02195111780 

 ☎ 09354657484

                                                        کانال تلگرام                                                                                           آیدی تلگرام

                                                                                                                                            download%20(1).png